Kiekvienas Diamond Stone produktas išgaunamas kopijuojant natūralius akmenis. Šie produktai gaminami naudojant specialią liejimo technologiją, todėl vienas kvardratinis metras sveria tik 30-35 kg, o tai sumažina pastatų svorį, kas yra praktiškiau ir ekonomiškiau. Akmuo gali būti naudojamas ir viduje, ir išorėje. Jis turi didelę spalvų paletę ir yra skirtingų konfigūracijų.

Kadangi Diamond Stone akmuo turi neorganinių ir geležies pigmentų, jis turi gerą šilumos ir garso izoliaciją, o naudojant jį fasado apdailai, namas neįkaista, nes šis akmuo nesugeria ultravioletinių spindulių.

Šis dirbtinis akmuo yra labai patvarus ir turi labai nedidelę tikimybę įtrūkti. Taip pat jis neturi didelių nelygumų, kurie sumažina 2-3cm jo storį.

Plytelių išmatavimai yra skirtingi:
Royal and Flora : 10cm x 45cm
Style : 15cm x 47cm
Praxis : 20cm x 40cm
Praxismarble : 22cm x 33cm
Blokkale : 5cm ir sudėtinis
Teklikayrak, velle, flat, kaletaşı ir bricks yra įvairiausių dydžių, nes šie produktai suklijuoti po vieną.

-PRODUKTŲ NAUDOJIMAS
Klijavimui yra naudojami įvairūs akmens ir plytelių klijai cementiniu pagrindu.
Turėtumėte sudrėkinti produkto paviršių ir sieną, kol jie yra karšti.  Poto naudoti 1-1,5 cm storio skiedinio ant paviršiaus ir netepti daugiau nei ant 1 kvadratinio metro. Jei skiedinys nepradės džiūti, jūsų akmenys nukris.  Prižiūrėkite visas dalis po montavimo su hidratu.